Матеріально-технічне забезпечення

Івано-Франківська приватна загальноосвітня школа І ст. «Католицька школа святого Василія Великого»  розташована у приміщенні по вул. Василіянок, 17 (приміщення загальною площею 5012,7 м2 є власністю Монастиря сестер Чину святого Василія Великого (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно Серія САВ № 668881 виданого виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради згідно з рішенням № 157 від 27. 03.2007 р.) та надано в користування 2478,5 м2 згідно з договором про безплатне користування нерухомістю від 2 серпня 2003р.) де навчаються учні 1-4 класів.

Загальний стан будівлі та приміщення школи відповідає санітарно-гігієнічним та технічним вимогам.  У приміщенні та на території створено умови для виконання правил техніки безпеки та охорони праці. Матеріально-технічна база школи включає будівлю, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності.

Для забезпечення навчально-виховного процесу база закладу складається:

• школа І ступеня:
  • 17 класних кімнат (клас музичного мистецтва, 2 класи англійської мови, клас образотворчого мистецтва та художньої праці);
  • комп’ютерний клас;
  • ігрова кімната;
  • спортивний зал;
  • актовий зал;
  • конференц-зал;
  • медичний кабінет;
  • кабінети логопеда, психолога;
  • бібліотека (читальний зал і книгосховище);
  • кабінет адміністрації, вчительська;
  • кухня, обідні зали;
  • приміщення для технічного та обслуговуючого персоналу.

Школа користується прилеглою території (земельною ділянкою), де обладнано  спортивний та ігровий майданчики  зі штучним покриттям, зони відпочинку, фруктовий сад, розміщені господарські будівлі. Наявні внутрішні туалети, окремі для дівчаток і хлопчиків.

Впродовж звітного періоду завдяки обласної та міської ради та за сприянням Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  реалізується Програма «Підтримка та розвиток приватних загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківська», яка дає можливість навчальному закладу надавати якісні освітні послуги, бути центром культурного та духовного життя, втілювати ідеї та напрацювання педагогів, інтегрувати дітей з особливими потребами у суспільство.

Бюджетні кошти, отримані згідно програми, використовуються за призначенням.

Католицька школа забезпечена необхідними навчальними площами та навчальними кабінетами. Навчально-виховний процес забезпечується комп’ютерним класом, мультимедійним комплексом та робочими комп’ютерами для педагогічних працівників. Усі комп’ютери, наявні в школі, підключені до мережі Інтернет (100%). Учні та педагогічні працівники школи забезпечені навчально-методичною літературою, необхідною для виконання навчальних планів та програм. Кількість навчально-методичної  літератури на 100 % задовольняє освітні потреби педагогів.  Кількість передплачених фахових періодичних видань педагогічного спрямування складає 30 примірників.