Сьогодення

У червні 2017 року з благословення митрополита Володимира Війтишина було реорганізовано Католицьку школу І-ІІІ ст. у два окремих навчальних заклади: школа І ступеня, яка залишилася власністю Сестер Василіянок, та приватний навчально-виховний комплекс «Католицька школа ІІ-ІІІ ст. – гімназя св. Василія Великого».

Дотримуючись державного стандарту освіти та застосовуючи принципи християнської моралі, школа втілює ідеї новітніх технологій навчання та виховання, які забезпечують всебічний розвиток особистості.

Навчальний процес включає предмети державного стандарту та факультативи з логіки, ритміки та заняття з психологом. Навчання розпочинається з ранкової зустрічі та молитви. Впродовж тижня, а також у великі християнські свята учні та вчителі мають змогу брати участь у Божественній Літургії, яку супроводжує шкільний хор.

Особливий обов’язок школи – оживляти шкільну спільноту духом євангельської свободи й любові.

Впродовж часу функціонування школи склалися традиції, які формують духовну, патріотичну культуру учнів, виховують національну та релігійну свідомість, створюють умови для розвитку шкільної спільноти. До них належать: День знань, Свято Віри, Надії, Любові (посвята в першокласники), День спорту, конкурс строю і стрілецької пісні, козацькі ігри та забави, свято осені, День вчителя. Місячник захисту духовного світу дитини, акції милосердя: благодійний ярмарок, відвідування сиротинців, шкіл-інтернатів, НРЦ, геріатричного пансіонату, свято казки, свято Миколая, Різдвяно- новорічні свята, Родинне свято школи (14 січня), Дні народної педагогіки, Дні та тижні історичної пам’яті, присвячені знаменним датам календаря, місячник Духовної віднови “Через Хрест і терпіння до Воскресіння”, свято Великодня, свято Букварика, День матері, прощі до відпустових місць, участь у загальноміських Євхаристійних з’їздах, дні здоров’я, урочисте Святе Причастя, з’їзди католицьких шкіл.

Для поглиблення духовного зросту вчителі навчального закладу беруть участь у семінарах, конференціях, днях духовної віднови, реколекціях.

На базі школи діють різноманітні гуртки художньо-естетичного та спортивного напрямків.

Учні школи беруть участь різноманітних міських та обласних конкурсах, предметних олімпіадах, творчих звітах, де здобувають призові місця.

  Школа повноцінно функціонує, забезпечуючи належний освітній рівень учнів завдяки наполегливій праці і особистим зусиллям педагогів та духовних осіб, які мають безпосереднє відношення до навчально-виховного процесу.