Логопед

Людмила Скавінська

Перейти на мою сторінку

Вчитель-логопед

Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Працюю над проблемою: «Формування граматично правильного мовлення молодших школярів як засіб попередження та подолання дисграфії». Адже, як писав К. Д. Ушинський: «Граматично правильне усне й писемне мовлення є не тільки знання, а й звичка, досить складна і різноманітна система дрібних навичок висловлювати свої думки правильно в мовленні й на письмі».

Життєве кредо:

Не економте доброти,

Не бережіть її на завтра,

Не бійтесь вчасно показати

Своє «люблю», своє «прости».

Життя-немов фотографія…Виходить краще, коли посміхаєшся…

Професійне кредо:

«Кожний день, віддаючи частинку свого серця, я намагаюсь заставити сонце, яке є в кожній дитині, світити!»

«Ви моя улюблена логопедка!»

-«Вчора нам сказала вчителька, що наша донька почала краще розмовляти …»

-«Я Вам сказу на вуско: я Вас люблю».

Коли чуєш такі слова від дітей, їх батьків, коли замість «Добрий день» тобі з гордістю демонструють, як тріпотить язичок під час вимови звука (чого домагалися не один день). І коли нарешті народжується цей довгоочікуваний, ще не закріплений «р», відчуваєш неймовірне відчуття радості за дитину, і в черговий раз переконуєшся, що обрана професія важлива, потрібна, необхідна, хоча і вимагає чималого терпіння, наснаги, співчуття і любові до кожної дитини.