Віра

Наш клас 4-Б Віра

У мальовничому місті Івано-Франківську, по вулиці Василіянок, знаходиться Католицька школа імені святого Василія Великого. Класи нашої школи-маленькі сімї. І кожна має свою назву. Паралель третіх класів носить назву Божих чеснот: Віри, Надії та Любові.

У нашому класі Віра навчаються двадцять позитивних та енергійних учнів. Коли я відчиняю двері класної кімнати, бачу щирі, усміхнені, веселі обличчя однокласників та любиму, турботливу, добру вчительку пані Наталю. Щоранку вона згуртовує нас біля молитовного куточка, щоб помолитися за успішний день, а також розповідає нам повчальні притчі про життя Ісуса Христа. Разом читаємо Святе Письмо. У класі завжди затишна атмосфера, в якій почуваєшся як, у дома. Ми, як сімя, разом долаємо труднощі і святкуємо перемоги. Час у школі дуже швидко проходить, нам нема коли байдикувати та сумувати,тому що ми весь час займаємося своїм розвитком. На нас завжди чекають цікаві та креативні уроки, завзяті конкурси та олімпіади, екскурсії, виховні заходи, Дні здоров’я, благодійні ярмарки, спільні Святі Літургії… А як багато у нас гуртків: шахи, бісероплетіння, хореографія, вокал, карате, футбол.Завдяки підтримці та турборті наших вчителів пані Наталі та пані Марії, ми дуже часто стаємо героями казок та проводимо цікаві та веселі родинні свята.

Сніданки та обіди в нашій школі дуже смачні та корисні. Після обіду ми проводимо час з нашим вихователем групи продовженого дня пані Марією. Вона завжди усміхнена та весела. З пані Марією виходимо на прогулянку у шкільний сад, виконуємо домашні завдання, у вільний час ми співаємо, та граємо у різні ігри. Наші вчителі вірять у нас та направляють на правильну життєву дорогу.

Той, хто ВІРУ в серці має,

Той зла людям не бажає.

Той, хто ВІРУ в душі має,

Того страх не подолає.