Вихователі

Дитина – майбутнє нації, країни та держави. Від того, які вони виростають в майбутньому залежить наше життя. Як твердив Василь Сухомлинський: “Дитина має жити в світі краси, гри та фантазії”.

Правильно побудована робота в групі продовженого дня дає можливість гармонійно поєднати навчання і виховання дітей, організувати ігрову діяльність та дозвілля учнів, відповідно до їх
інтересів та уподобань. Ніщо так не спрацьовує на успіх, радість, як спільна творча робота всіх членів
навчально-виховного процесу.

Дружній колектив вихователів ГПД “Католицької школи імені  св. Василія Великого працює над науково – методичною проблемою: “Виховання гармонійної особистості молодого школяра в умовах
реалізації нових Державних стандартів”.

Наталя Голоднюк

Вихователь класу “Радість”

Жити для того, щоб творити добро

Ірина Півень

Вихователь класу  “Зернятко”

Виховувати серцем, через серце, для серця.

Христина Шумінська

Вихователь класу “Веселка”

Стався до людей так, як хочеш, щоб до тебе інші ставились
  Аліна Лом’янська

Вихователь класу “Краплинка”

“Виховуй у собі Людину – ось що найголовніше, інженером можна стати за п’ять років, учитись на людину треба все    життя”. Василь Сухомлинський.

Марія Ковальчук

Вихователь класу “Віра”

Полюби дитину такою, якою вона є, і, водночас, допоможи їй стати кращою.

Анна Каратова

Вихователь класу “Любов”

Виховання – велике справа: воно вирішує долю людини. (В. Белінський)

Ірина Дем’янчук

Вихователь класу “Світло”

Ольга Чаплик

вихователь класу “Світанок”

Особистості виховуються тільки особистостями.

Оксана Пронюк  Вихователь класу “Стежинка”
Дитина – це ніжний паросток, який стане могутнім деревом. А доти цей паросток треба поливати добротою, любовю, ніжністю і своїм прикладом.

Тетяна Мохналь

Вихователь класу “Промінчик”

“Кожне дитя до деякої міри геній, і кожен геній до деякої міри дитя”. Шопенгауер

Христина Манастирліу

Вихователь класу “Сяйво”

“Раніше доводилося виховувати дітей так, щоб вони могли знайти роботу, зараз – щоб вони могли створити собі роботу. І ця здатність людини створювати власні світи і гармонійно себе в них почувати – головний критерій успішності.”

Наталія Мазур

Вихователь класу “Надія”

“Щоб в очах дитячих запалали промінчики, ти маєш запалити в собі серце”. В.О.Сухомлинський