Вихователі

Дитина – майбутнє нації, країни та держави. Від того, які вони виростають в майбутньому залежить наше життя. Як твердив Василь Сухомлинський: “Дитина має жити в світі краси, гри та фантазії”.

Правильно побудована робота в групі продовженого дня дає можливість гармонійно поєднати навчання і виховання дітей, організувати ігрову діяльність та дозвілля учнів, відповідно до їх
інтересів та уподобань. Ніщо так не спрацьовує на успіх, радість, як спільна творча робота всіх членів
навчально-виховного процесу.

Дружній колектив вихователів ГПД “Католицької школи імені  св. Василія Великого працює над науково – методичною проблемою: “Виховання гармонійної особистості молодого школяра в умовах
реалізації нових Державних стандартів”.

Наталя Голоднюк   Вихователь класу “Радість”

Жити для того, щоб творити добро

Дарина Кашівська     Вихователь класу  “Зернятко”

Приймай дитину з благоговінням, виховуй її з любов’ю, випускай вільною.

Христина Шумінська   Вихователь класу “Надія”

Стався до людей так, як хочеш, щоб до тебе інші ставились
  Аліна Лом’янська     Вихователь класу “Краплинка”

“Виховуй у собі Людину – ось що найголовніше, інженером можна стати за п’ять років, учитись на людину треба все    життя”. Василь Сухомлинський.

Марія Ковальчук

Вихователь класу “Віра”

Полюби дитину такою, якою вона є, і, водночас, допоможи їй стати кращою.

Анна Каратова

Вихователь класу “Любов”

Виховання – велике справа: воно вирішує долю людини. (В. Белінський)

Інна Лаур

Вихователь класу “Веселка”

Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи, як ти робиш

Ольга Чаплик

вихователь класу “Світанок”

Особистості виховуються тільки особистостями.

Оксана Пронюк  Вихователь класу “Стежинка”
Дитина – це ніжний паросток, який стане могутнім деревом. А доти цей паросток треба поливати добротою, любовю, ніжністю і своїм прикладом.

Тетяна Мохналь   Вихователь класу “Промінчик”

“Кожне дитя до деякої міри геній, і кожен геній до деякої міри дитя”. Шопенгауер

Ольга Коваль Вихователь класу “Сяйво”

Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява. Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує. Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати. Візьми віру і віддай кожному, хто не має її. Візьми любов і неси її всьому світові.