Козацькому роду – нема переводу

Святкова зала Католицької школи у День Захисника Вітчизни,  6 грудня, зібрала батьків, гостей вчителів та учнів на свято«Козацькому роду – нема переводу», що відбулося  у 2-Б класі «Зернятко» (вчитель Галина Тинкалюк, вихователь сестра Анісія Волошин).

У ході свята були проведені різноманітні конкурси на знання рідної мови, рухливі естафети, завдання на кмітливість та увагу. До цього свята учні готувалися заздалегідь, читали літературу, вчили вірші і пісні а під час заходу поділилися своїми знаннями та  навичками.

Особливістю свята став танець «Гопак» де хлопці показали бойові прийоми  козаків.

Захід, проведений у національно-патріотичному дусі, сприяв вихованню в учнів любові до своєї землі, народних традицій та поглибив знання  з історії козацтва.