Квітковий день. У класі “Надія”.

Відбувся “Квітковий день” у рамках тижня католицького шкільництва у класі “Надія”. Проведений урок на тему “Діти – Божі квіти”. На уроці ми досліджували, чим обдарував нас Всемилостивий Господь. Знаходили шляхи до духовного зростання свого, а також своєї сім’ї
Діти – квіти нашого життя, цвіт нашої нації, наше майбутнє. Саме в дітях продовження роду й здійснення мрій і сподівань на краще. Від виховання, опіки й того, що ми вкладаємо в наших дітей, залежить формування їхнього світогляду, відношення до навколишнього світу.

Наш клас приєднався до так званого” Ланцюжка радості”. Наші дітки з радістю у серці підготували особливий подаруночок для класів “Віра” та “Любов”- кімнатні рослини, які висадили своїми ручками.