Тренінги та семінари з педагогами школи

У березні наші педагоги мали можливість взяти участь у семінарах та тренінгах. Так, 1-3 березня Стефанюк Наталія, Шахновська Леся (с.Тадея) та Рибакова Наталія (с.Єроніма) побували на семінарі «Біблійний вимір тілесності»(інклюзія, психосоматика), що відбувся у Рудно Львівської області.

Директор школи Кіяк І.М. (с.Йосифа) взяла участь 15-16 березня у семінарі викладачів Віденського церковного педагогічного інституту пані Міхаїли Вальдгер та пані Ульріке Горак. Тема семінару: «Ефективний розвиток школи. Творення стратегічного бачення і місії католицької школи».

15-17 березня в Реколекційно-відпочинковому Центрі Львівської Архиєпархії «Світлиця» в Брюховичах Освітньо-методичний центр ім. отця Ю.Дзеровича організував тренінг пізнання внутрішніх ресурсів «Мистецтво маленьких кроків». В ньому взяли участь наші педагоги Рибакова Наталія (с.Єроніма) та Каратова Анна, де мали змогу навчитися знімати психологічні, розумові і фізіологічні перенавантаження; оволодіти способами самозбереження психічного здоров’я, антистресовими навичками, техніками самотурботи і самовідновлення, що є актуальними для вчителів.