Тиждень католицького шкільництва у шкільній бібліотеці

З 8 по 12 квітня – Тиждень католицького шкільництва “Відважні вірою та любов’ю”. У рамках Тижня було організовано тематичні книжкові виставки, розповіді про святих. Учні класу “Зернятко”, читаючи Святе Письмо, роздумували над притчею про сіяча, пристосовуючи її до сьогодення.

Роздумуючи над наукою Ісуса Христа, учні класу “Краплинка” із захопленням читали притчі та вчилися застосовувати їх у практиці.

Учні класу “Промінчик” поринули у чудову мандрівку “Сторінками життя Ісуса Христа”, виготовляючи лепбуки.

Навколо все цвіте і зеленіє –
Благую вість отримала Марія.
”Ти станеш Матір’ю”, –
Архангел Їй сказав,
Для Сина Божого,
Господь так побажав!
Виготовляючи паперові фігурки, учні перших класів мали змогу дізнатися більше про таїну Благовіщення, життя Марії, Її чесноти, а зокрема чесноту досконалого послуху.

Завершився Тиждень католицького шкільництва роздумами про страсті Христові “Сім слів Спасителя на хресті…” Читають учні 2-го класу “Світанок”.