День здоров’я. Клас “Віра”

“Бог, природа, ти і я – разом ми одна сім’я”. Під таким гаслом учні класу “Віра” провели День здоров’я у Галицькому реабілітаційному центрі для диких тварин. Діти залюбки знайомилися з тамтешніми мешканцями. Дізналися як тут з’явилися лисички, олень Цезар, муфлони, десятки лелек та вовчиця. Також неабияк раділи зустрічі з цікавими птахами: папужками, совами, декоративними голубами. Відвідали і хатинку Баби Яги. Щоправда, господині не застали, вона полетіла на Мальдіви. Але її помічники граки ретельно стежили за поведінкою першокласників. Побачили учні класу “Віра” і ведмеже сімейство. Сюди воно приїхало з Херсона і тепер живе у дуже затишних, зручних та доволі великих апартаментах. Після всього побаченого школярики радять усім учням Католицької школи відвідати Центр реабілітації для диких тварин. Тут ви побачите лисиць, що сплять на дереві, диких птахів, яких навряд зустрінете в іншому місці, і ще дуже багато цікавого. А насамкінець незамінною складовою Дня здоров’я став пікнік на свіжому повітрі!