Готуємось до нового навчального року разом!

Не знаємо, як не крути, яка

кому судилася дорога. Та як

свої  ми плани не будуймо, –

а кожен з нас частина Бога.

Турботливі та люблячі батьки!

Кожен з нас немов частинка пазла у Господньому задумі. А всі разом ми творимо єдину досконалу картину. І для того, щоб вона була цілісною, маємо прикласти максимом зусиль. Щоб знання, якими Святий Дух хоче просвітити наших діток, впали на благодатний ґрунт – їхні серця мають бути відкриті, а тіла здорові.

Минулий рік був нестандартний і незвичний для нас, проте, з Божою допомогою, ми розпочинаємо новий навчальний рік. Теперішній час вносить свої корективи і кидає ще один виклик, котрий ми згідністю приймаємо.

Отож, коли життя диктує нові вимоги, будьмо достатньо гнучкими, щоб з легкістю пристосуватися до них. Тим паче, що коштує це недорого, проте сприяє збереженню здоров’я наших дітей.

І пам’ятаймо слова царя Соломона: «Все минає… і це мине! Віримо, що у Господній любові та ласці перетриваємо все!

P.S. А дружба з гігієною та звичка дбати про своє здоров’я залишиться 🙂

Отож, обговоріть з дітьми правила, які діятимуть у нашому закладі у новому навчальному році.

Правило перше

До школи без батьків. Однак батьки з нетерпінням чекають мене вдома.

Правило друге

При вході до школи я ретельно обробляю руки антисептичним засобом і часто мию їх впродовж дня.

Правило третє

Дотримання соціальної дистанції. Дотримуватися відстані з друзями важко, однак що не зробиш заради друга.

Правило четверте

Дотримання респіраторної гігієни і етикету кашлю. Це ознака вихованої людини. І я буду прагнути стати такою.

Правило пяте

Про своє погане самопочуття я обов’язково повідомлю класного керівника. Це не складно. У нашому закладі це правило діє давно.

Правило шосте

Якщо я захворів, то залишаюся вдома. Таким вчинком показую, що дбаю не тільки про себе, а й про інших.

ДО ЗУСТРІЧІ!

Здорового та успішного нового

навчального року нам УСІМ.

З любов’ю  та піклуванням про наших дітей

спільнота педагогів Католицької школи