День духовної віднови

“Часами, активно готуючись до Різдвяних свят, зосереджуємося на їх фізичній площині, втрачаючи духовну основу приходу Спасителя у цей світ. Суть Народження Ісуса полягає у чистоті і довір’і, мирі і покорі наших сердець, відкритих на Божу благодать і присутність в реальному житті, здатних прощати, любити і радіти радістю Дітей Божих!
Бог є близько біля нас, Він в нас, Він з нами. Найдорожче, що Він міг нам дати на цій землі – подарувати Себе…
Вдивляймося в обличчя Ісуса, народженої Дитини, щоб побачити у Ньому свого Спасителя.”
Такими думками поділився сьогодні наш духівник, о.Григорій, з усією спільнотою педагогів Католицької школи.
Відновляючись духовно, ми всі активно готуємось до найбільшого свята – Різдва Христового.🎄